ТОВ "Компанія "Маю Право"

Компанія «МАЮ ПРАВО» - Ми надійно захистимо ваші права

ТОВ «Компанія «МАЮ ПРАВО» є тією компанією, яка здатна незалежно, авторитетно і повною мірою представляти інтереси інвестора у всіх без виключення державних і недержавних установах і організаціях в м. Києві, Україні і за її межами в частині узгодження як нового будівництва, так і реконструкції (в т.ч. переобладнання) об'єктів нерухомості.  Компанія надає повний спектр послуг з узгодження, тобто починаючи з відведення землі під будівництво (у випадку нового будівництва), узгодження ескізних пропозицій (здобуття дозволу на створення проекту), узгодження проекту (здобуття дозволу на будівництво), і, закінчуючи контролем термінів і якості будівельних робіт, введенням в експлуатацію добудованого об'єкту і здобуттям на нього документів про власність.

Також фахівці нашої компанії допоможуть швидко і без зайвих клопотів узаконити самовільне будівництво. Оформлення документів, які потрібні для того, щоб привести ваше самовільне будівництво у відповідність до закону, є одним з основних напрямків нашої діяльності.

Компанія може підключитись до процесу вирішення того або іншого питання на будь-якій його стадії. 

Всі співробітники компанії мають Вищу юридичну освіту.

Компанія може надавати як разові послуги, так і комплексно вести справи з узгодження, у тому числі проведення тендеру від імені інвестора, кінцевим результатом якого є надання інвесторові документів про власність.  Також досвід співробітників компанії дозволяє підключитися до процесу будівництва в якості аудитора по дозвільній документації, та ревізора по термінам і якості будівельних робіт. 

Крім того, фахівці ТОВ «Компанія «МАЮ ПРАВО» успішно проводять тендери на виконання тих або інших робіт/послуг від імені інвестора, і роблять це виключно на користь власника. 

Девіз компанії - «Спочатку права, потім обов'язки».