Проектування

В області проектування пропонуємо наступні послуги: 

  1. Створення ескізних пропозицій. 
  2. Проектування. 
  3. Захист проекту на містобудівній раді. 
  4. Авторський нагляд. 

 

Ми пропонуємо своїм замовникам проектування об'єктів цивільного і промислово-виробничого призначення, а так само об'єктів різного функціонального використання від індивідуальних проектів будівель і споруд до розробки цілих ландшафтних парків на рекультивируемых землях і в приватних садибах, включаючи і унікальні по розташуванню об'єкти (наприклад, гірськолижні курорти, аквапарки і музейні комплекси).


У наших проектах ми використовуємо увесь потенціал можливостей фірми для оснащення проектованих об'єктів найсучаснішим західним і (за бажанням замовника) вітчизняним устаткуванням.

Виконуючи проектування для Вас, ми можемо так само забезпечити і увесь комплекс послуг, необхідних для отримання позитивного відгуку про проект, отримання усіх необхідних дозволів, плоть до отримання Вами паспорти будівництва. Усі попередні і підготовчі роботи по збору і аналізу передпроектної інформації (документація), оформленню АПЗ і ін. ми так само можемо узяти на себе.


Творчий колектив нашої фірми - досить кваліфікований і досвідчений для того, щоб гідно утілити в життя найнеймовірніші ідеї замовника.


  З повагою ТОВ "Компанія "Маю Право"